CHAT RANCHE HVĚZDOVEC:

Czech Collectors Association schleich horses!

!!!PROBÍHÁ REKONSTRUKCE WEBU!!!

Říjen 2011

Narozeninové dárečky pro Kylii a Andi! :D

15. října 2011 v 11:42 | Karča88 |  Novinky na ranchi
V úterý přijelidva "dárečci" pro naše dvě slečny, Kylii a Andi a byl to i dárk pro Emily a ostatní, jakým způsobem? To se dozvíte za chvilku! :)
Kyliina kamarádka z Egypta, chovající ty nejdražšší a nejčistokrevnější, nejúžasnější a nejšikovnější araby s tou nejlepší genetikou vyhověla našemu přání. Prodala nám totiž s obrovskou slevou krásnou, mladou arabskou kobylku El Shantal Shaniru, narozenou v roce 2009, "neochočenou" a neobsednutou, jen zvyklou an ohlávku, vodítko a přepravník. (Už jako malá ejzdila na různé výstavy se svou mamkou) Za neuvěřitelných 890 000 je tedy budoucí obrovská naděje ranche u nás doma. Kylie mě na tuto "výhodnou" akcičku, která naprosto zruinovala náš ranch přemlouvala nejméně rok. Nakonec jsem jí to ale dovolila, takže spoléhám na její skvělé schopnosti při práci s mladými koňmi, obsedáním a přirozenou komunikací. El Shantal Shanira (EL Šantal Šanyra), přezdívaná jako Elsa nebo Šáňa je naší budoucí nadějí v endurančním sportu, výstavách a komunikaci a také budoucí maminkou úžasných arábků!!!!
Kylie ale nenechala svoji nejlepší kamarádku an holičkách a přemluvila mě ke koupi dalšího koně, Andinému "snu". Rychlému dostihovému hřebci s krásnu stavbou těla, dokonalou nevšední barvou a hrdým srdcem! Totiž legendárního Sata!!
Když jsme Andi šly ukázat Elsinku, nakonec jsme jí přivedli jejího nového hřebce, se kterým bude jistě ještě hodně práce, ale věříme, že si Andi splní sen jak dostihy, tak crossem a endurancí, protože Sato je prostě všeuměl! S výdrží velblouda.. :D Okamžitě jsme Sata Andi osedlali a ta už si cválala na louce. A Gracie? Ta, po nezdařeném pokusu přivlastnění Sata si přivlastnila Midnight Lady a Parču.. :D No, možná an měsíc jí to projde, než se Andi vzpamatuje z toho šoku.
A Emilyn dárek je ten, že jí Kylie odkázala Blueberryho, protože by na něj díky práci s Elsinkou neměla čas. Ach, byl to šťastný den pro ranch!!
Tak, teď první fotky.. :) Šáňa se ukázala jako úžasná fotomodelka!! :)))) a Sato? ten samozřejmě také.
Jelikož ej venku kosa, třásla se mi ruka a navíc jsem tam byla asi na 5 minutek, cvakla jsem, co jsem cvakla a kvalita je mi momentálěn šumafuk, protože na focení ej venku fakticky divný počasí!


Snad se vám čláenk líbil! Ještě odemmně máte slíbené další dva starší řpírůstky na ranch, Kartuziánku Qeen Alexi, Appaloosu Calamity Jane a Whityio dvouměsíční hříbátko!! :)

Design

12. října 2011 v 19:27 | Karča88
Ahojky, promiňte snažím se nastavit novej designa hrózně moc mi to blbne.. Přečíst se do dá, když se budetete snažit a co mě dá čas, tak udělám design, kerej bude sedět.. :DDD
A broz článek a fotky o El Shantal Shaniře a druhém koníkovim, kteří včera přijeli!

Den ve znamení koní!

9. října 2011 v 18:51 | Karča88 |  Novinky na ranchi
Dnešní den byl pro mě ve znamení koní! *Celá natěšená* jsem vstávala ráno na enduranční schůzi do našeho klubu. V 8:15 do auta naskočila kamarádka a frčely jsme. V klubu jsme se převlékly, dolily vodu a počkaly na další účastníky klubu. Trenérka nám pak asi hodinku povídala ěnco o vytrvalosti a musím říct, že jsem se dozvěděla plno super věcí! :)
Pak jsme jeli pro koníky a část party jela na dvacetikilometrový okruh a my "wrangleři" na stanoviště ( v enduranci chlazení a pod.) No a pak si to dva koníci zkusili načisto a já fotila.. :)
Bohužel, foťák stávkuje, takže fotky nečekejte. Pak už jsme jen dokydali a dodělali nějakou práci a jeli dom..
Přesně na Pardubickou.

Jako každý rok sjem byla nervózní a nejvíc jsem výhru přála mé největší ostihové hvězdě, Xtýně.. :)
Zkrátka, Váňa je borec, to se holt nezapře... Ale dneska Pardubická patřila doufejme budoucí něklikanásobné mamince Sixteen.. Která dostih odvodila a skoro i vyhrála.. :D No co, jet Pardubickou po dvacátépáté.. :D Tak to sjem taky vítěz! :)

https://admin.ihned.cz/attachment.php/150/33917150/aios35BEFJMNOPQWbcfhqx01STUw29Am/Sixteen2011b.jpg
xTÝNA.. PROSTĚ ZALTÍÍČKO MOJE NEJVĚTŠÍ!
zdroj: google.cz

A večer jsem si ještě objednala dva úžasné modely koní do sbírky!! Háááádejte koho? :D
Kiiki ví, kiiki neprozrazuje.. :D Jestli kiiki neví, kiiki hádá.. :D :D
TÁKŽE! JSEM HAPPY! <3 ZASE PO DLOUHÉ DOBĚ!!