CHAT RANCHE HVĚZDOVEC:

Czech Collectors Association schleich horses!

!!!PROBÍHÁ REKONSTRUKCE WEBU!!!

Velká láska

17. března 2010 v 12:00 | Karča88 |  Události, které se staly koníkům
Budu vám vyprávět příběh, který se stal mé kamarádce Romanci. Já jsem White Lili (arabská klisna, ju?)
Tehdy jsem ji ještě moc neznala. Když přijela v přeprasvníku a Feya se k ní rozběhla s úsměvem na tváři a záhy ji všichni sledovali, myslela, jsem si, že je to nafintěná mrcha. Taky že jo, něco jako já..;-) ale my se skamarádili a vytvořili lavní linii na vábení hřebců, ale zpět k tématu. Ve výběhu se ocitla pře dvěma andaluskýma hřebcema.

- Magic Darklem a Fénixem

Co si asi myslíte? že se stalo?
otestujte se!!

a) nechali ji na pokoji
b) zůstali strnule stát
c) jiná odpověď

(napište do komentů popravdě, co jste si mysleli. Pokud dáte za c, chci vědět jakou jinou odpověď jste si mysleli) je to jako zkouška, kdo to nenapíše, má průšvih a popravdě! když to nebudete mít správně to je jedno/)

a odpověď?
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ JE C) !!

jiná odpověď - Fénix zůstal strnule stát a Magic Darkl se začal pře Romancí předvádět.
fotky na blog 028
tady je foto jak ji poprvé uviděli. Myslím, že se ta fotka Karče povedla asplňuje svůj úkol, no, ale pokračujeme v příběhu.
Magic Darl začal pobíhat kolem ní, vykopával, vzpínal se až jsem si říkala. Propána, on zkouší to samé na ni, jako na mě, když mě poprvé viděl! Svůdník jeden..xD
Romanci to přišlo pěkné, a pro by ne, neznala ho, měl krásnou stavbu těla, divokou hřívu, ocas, krásné groše na zadku. Každé klisně by se líbil, ale jeho povaha není tak čistá, jako ta Fénixova. Romance se mu moc líbila. I když je to moc mladý koník, ale neměl šanci. Jako Darkl se předvádět neuměl, tak je jen z dálky sledoval.
fotky na blog 029

fotka jak Darkl vyhazuje. Můžete vidět jak ho Romča napjatě sleduje. ;-)
a já si řekla, že se jako špiónka proplížím blíž a odposlouchám nějaké ty zamilované bláboly. xD

a tady jsou!:

Magic Darkl: Čauky kotě, nechceš se jít semnou napít?

Romance: Ouu, moc ráda, bude mi ctí.

Magic Darkl: Hodně jsem o tobě slyšel, jsi prý velice slavná, podepíšeš se mi na plec?

-----------------------------------------------
sakra přerušil se mi kabel odposlouchávání, mno, ale řeknu vám, jak to pokračovalo. Romance se mu chtěla podepsat a něco ji vylekalo a pěkě ho čutla! xD zaslouží si to, úchylák jeden. Magic Darkl s ní pak přestal na týden mluvit. Bylo jí to líto, asi s nim chtěla mít i prcka, no a myslela si, že je hódně dobrosrdečný, ale pak jednoho dne doma ve výběhu...

Feya pracovala u řeky. Bylo tam hodně bahna a tak. Uklouzla a bouchla se dohlavy. Omddlela a spadla do řeky. Ta jí odnášela pomalu pryč, nevěříte co se pak stalo!!

Další hádanka. Odpovídejte jako předtím po pravdě!

a) Fénix ji zachránil
b) Magic Darkl ji zachránil
c) utopila se

myslím, že je to lehké..;-)
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

správná odpověd je za a)!!

No a teď vám to přiblížím. Jakmile to Fénix viděl. Rozběhl se a přeskočil ohradu, i když je obrovská. Hodně se pořezal do břicha. Větší skok, jsem snad v životě neviděla, ale co by neudělal pro svou milovanou Feyu, která se o něj stará? Cválal statečně až k řece. I když se moc bál vody a silného proudu. Skočil tam a plaval až k Feye. Ta se pomalu probírala z bezvědomí a chatla se jeho hřbetu. Pak doplaval unaveně ke břehu a tam se složil. Hodně krvácel z toho břicha.,. =(
No a holky to pak zjistili, Feya se nechala vyšetřit u doktora a Fénix zase u veterináře. Romance se pak do Fénixe zamilovala. Co udělal pro Feyu bylo prostě úžasné. No a víte, že jsme pak uvažovali, jestli necháme připustit Romanci s Fénixem, rozhodlo se že ne, že se počká až bude Fénix trošku starší, ale náhoda si vyžádala svůj osud. Ocitli se sami spolu v nekontrolovaném výběhu a připustili se sami. Feya pak čekala hříbě a vše proběhlo v pořádku.

Narodil se krásný hřebeček Plavák s krásnou rozkošnou hvězdičkou. Říká mi: teto Lili a hraje si moc rád s mejma dcerkama. Přijde mi že dokonce uhání Jessicu. xD ale je mooc krásnej a hodnej, celej táta.

Feya s ním má akorát problémy, ale učí ho skákat, a on je na světě 2 dny...Věřili byste tomu? jak elfka dokáže zázraky, jen ho vodí pře kavalety na volnosti bez ohlávky a on poslouchá, mno jestli bude takovej poslušnej beránek jako Fénix, kterého si taky Feya vychovala, tak to mude dobré...A jméno? jmenuje se Fire Martini ...v překladu ohnivé martiny....jako ten alkáč...xD Fire je po tátovi a Martini vymyslely holky, když oslavovaly a on narazil do stolu a to martini všude po sobě rozlil, je táá rozkošneej! Karča vám brzo připraví fotaaa. No a on to Martini pak olizoval a pak se m pletly nožky a motal se všude. Ale jsme moc šťastní, že to dopadlo dobře.

alove

..............................
forma hádanek. napíšte tohle

Hádanka:
1) možnost a, b, c (vyberete si)
2) možnost a,b,c (vyberete si)

Příšě můžete čekat dobrodružství, enbo další love story..=)
Snad se vám to líbilo v podání mojí redakce, zdraví vás White Lili a její redakce:
XX
PS: řekn+te asi od které klisny byste chtěli příští reportáž/událost...=) vyberte si v článku Klisny na ranchi - rubrika - Koníci na ranchi..

Děkuji, za pozornost, White Lili
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Steeple ♥ Steeple ♥ | 17. března 2010 v 16:24 | Reagovat

Tak... u toho prvního... rychle jsem přejela odpovědi, ale myslím, že za © - Podle mě jí budou chtít *sbalit* :)
Podle mě jí zachránil nebohý Fénix :)
Jo xD
Nádhera! Můžeš Udělt třeba s klisnou.. Andaluskou :)

2 Koník Koník | E-mail | Web | 17. března 2010 v 16:41 | Reagovat

WoW, ty sis s tím dala práce! :-O Ale výsledek opravdu stojí za to! Úžasná Love Story! Vůbec nevadí, že je dlouhá! :) Krásně promyšlené, vše do sebe tak hezky zapadá, a ikdyž se to dalo čekat, že se nakonec zamiluje do Fénixe, vůbec mne to nenudilo, vůbec! :D Hlavně mne dostala ta plec! xD
Romance je krásné jméno :).... a Fire Martini také! Představ si, že jsem si vymyslela jméno pro Akhala a to je Darkness Martiny!! :D Ale mé je s Y :D.

Teď k těm odpovědím:
1. Mno :-?....myslela jsem si, že ji budou chtít sbalit oba.

2. To jsem si myslela, že Fénix, ptž aby se do sebe zamilovali ;).

A co příště?? No určo dělěj hodně těchto forem "životopisů" je to moooc zábavné! ;D A já bych brala......Fénixe?? Anebo Darkla?? :D

3 hříbě hříbě | 17. března 2010 v 16:52 | Reagovat

já to první nehádala
a to druhý jsem dala A
jinak super že je Hříbátko
určitě chci fotky

4 Schleich13 Schleich13 | 18. března 2010 v 18:05 | Reagovat

-hahá je to tak rochu chyták!
-Pořád je to lepší než aby se Fenix z Darklem kvůli Romanci pokopali.
-Zajímavý že jí Darkl neřekl spíš ahoj hříbě! XD
-Téda Fénix musdí být super kůň!
-Téda gratuluju k hříběti!

5 kiiki kiiki | E-mail | Web | 18. března 2010 v 18:11 | Reagovat

já si první myslela B) a pak a) :D to jméno příběte je úžasné! I ten příběh! :) Napínavý a krásný! příště nevím s kým... vyber sama kdo má nej příběh ;)

6 Verča Verča | Web | 20. března 2010 v 18:39 | Reagovat

Tyjo! Tak čutla do plece jo? :D jj zaslouží si to ... sem ale ráda, že sou spolu Fénix a Romance, hodí se k sobě líp :) a to tipování ... já myslela taky B)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama