CHAT RANCHE HVĚZDOVEC:

Czech Collectors Association schleich horses!

!!!PROBÍHÁ REKONSTRUKCE WEBU!!!

Koho?

17. března 2010 v 10:35 | Karča88
Uvažuju o tom, koho si mám koupit..? sámo breyera xD
mám moc ráda araby, to asi víte a taky si nemůžu dovolit moc drahé koně. No třeba Azhar je za dobrou cenu, ale zase mi teď přijde obyčejný. Justedream bych moooc chtěla, ale tu si koupit nemůžu..=( Rodiče by semnou už nikdy nepromluvili. No tak co třeba Chiliho? líbí se mi, má arabské rysy a vy co ho máte si ho chválíte, tak co třeba jeho? mám teď asi 950-, KČ tak jsem uvažovala že bych si místo teď v březnu objednala v červnu nebo v červenci a to bych už měla 1 350-, KČ, koupila bych si Chiliho a zbylo by mi 700 a za to bych si koupila buď:

Breyer - Classic Pony Games Set

- mám classic paintku a takhle bych měla jezdkyni, výbavu a dva koně, na kterých by mohla jezdit. Není sice nic moc (ta holka) ale hodila by se mi.

Potom možná Azhar. Sice bych neměla na poštovné a balné, ale měla bych dva tradíky. a na poštovné a balné bych třeba ještě měla. Protože možná v červu od babičky dostanu 500-, KČ no a to by bylo 1 850-, KČ a to už b\ch si mohla koupit něco hodně hezkého, třeba Chiliho a Letś go English Riding set.. NO CO VY NA TO?

sry, asi ty moje výpočty a úvahy nechápete, ale já mám fakt problém s tím, že když to bude moc drahé, rodiče mě uškrtěj..=( snad mi něco projde za vízo, k Vánocům a k narozkám, nějací breyeři..

tak pardon, ale vy, kteří jste to pochopili, uvítala bych radu..;-)


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama